O Nas

Zespół estimental. to grupa profesjonalistów – uprawnionych architektów, materiałoznawców i wykonawców, naładowanych pozytywną energią do tworzenia ambitnych projektów i planowania realizacji Waszych wnętrz.Każdy z nas obdarzony jest innymi zdolnościami i talentami co pozwala nam analizować nasz proces wykończenia pod każdym kątem i nieustannie go ulepszać. To właśnie proces, który wspólnie stworzyliśmy, jest gwarancją bezproblemowego i ekscytującego doświadczenia wykańczania wnętrz z naszą pracownią.
Co nas łączy? Wiara, że nasza usługa wnosi wiele do życia każdego z naszych klientów i jest prawdziwą wartością dodaną do tak ekscytującego etapu życia jak wykończenie własnego domu.
team
Maciej Trzciński

Maciej Trzciński

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL

mgr inż. arch., absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Doświadczenie zdobywał w renomowanych warszawskich pracowniach architektonicznych. Posiada uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

W estimental. stoi na czele firmy i działu projektowego.
Jego ulubieni artyści to Jose Parla, Martin Kollar oraz Alexander Calder.

Miłośnik aktywności fizycznej, każdą wolną chwilę spędzający na korcie tenisowym lub trasie rowerowej. Uwielbia aktywne podróżowanie, nurkowanie i fotografię.
Bolesław Klimkiewicz

Bolesław Klimkiewicz

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL

mgr inż. arch., absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej.

W estimental. dba o rozwój wiedzy technicznej firmy. Czuwa nad kwestiami rozwiązań materiałowych, poszukuje nowości rynkowych i bierze udział w najważniejszych targach budowlanych.

Prywatnie tata bliźniaczek. Najlepiej odpoczywa na ściance wspinaczkowej.
Ewelina Gurczyńska

Ewelina Gurczyńska

ARCHITEKTKA PROWADZĄCA

mgr inż. arch., absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Posiada uprawnienia architektoniczne do projektowania bez ograniczeń.
Wieloletnie doświadczenie w zawodzie architekta pozwala na całościowe podejście do tematu projektowania wnętrz - od zagadnień technicznych i ergonomicznych po najdrobniejsze detale.
Na pierwszym miejscu stawia człowieka i jego potrzeby funkcjonalne i estetyczne.

W estimental. Ewelina jest specjalistką od projektowania jasnych i przytulnych wnętrz z zastosowaniem naturalnych materiałów.

Kocha naturę, dlatego otacza się mnóstwem roślin. W wolnych chwilach toczy na kole garncarskim, chodzi na siłownię, przemierza górskie szlaki i zdobywa kolejne szczyty.
Klaudia Kwiatkowska-Wawruch

Klaudia Kwiatkowska-Wawruch

ARCHITEKTKA PROWADZĄCA

mgr sztuki na Warszawskim ASP na kierunku Architektura Wnętrz.

W estimental. najbardziej lubi odnajdywanie idealnego doświadczenia użytkownika w projektowanej przestrzeni.

W wolnych chwilach amatorsko zajmuje się ogrodem oraz toczeniem na kole garncarskim. Interesuje się sztuką użytkowa - głównie krzesłami i ceramiką.
Marcin Marzec

Marcin Marzec

GŁÓWNY KOORDYNATOR

Posiada uprawnienia konstrukcyjne oraz kierownika budowy do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. mgr inż. Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku Budownictwo.

W estimental. odpowiada za nadzór nad jakością prowadzonych prac wykonawczych. Spotkacie go na każdej naszej budowie oraz podczas odbiorów mieszkań.

Marcin to niesamowity profesjonalista.
Kamil Machelak

Kamil Machelak

ARCHITEKT PROWADZĄCY

mgr inż. arch., absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej. Wykształcenie oraz rozwój zawodowy umożliwiły mu zrozumienie podstaw procesów powstawania od wielkich obiektów budowlanych po kameralne wnętrza.
W estimental Kamil zajmuje się projektowaniem wnętrz, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie przyjemne.

W wolnych chwilach lubi spędzać czas na świeżym powietrzu oraz śledzić nowości technologiczne.
Justyna Kowalska

Justyna Kowalska

ARCHITEKTKA

mgr sztuki, absolwentka wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

W estimental. potrafi przekształcać marzenia o idealnym wnętrzu w rzeczywistość, dbając jednocześnie o aspekty praktyczne i wizualne.

W wolnych chwilach rozwija swoją pasję do florystyki, oprócz tego, uwielbia także aktywność na świeżym powietrzu i często można ją spotkać, jeżdżącą na rolkach, cieszącą się ruchem oraz naturą.
Katarzyna Nowak

Katarzyna Nowak

ARCHITEKTKA

mgr inż. arch., absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej.

W estimental., wbrew swojemu mało oryginalnemu imieniu i nazwisku, tworzy niebanalne, posiadające indywidualny charakter i nastrój wnętrza. Pomaga jej w tym uważne śledzenie trendów oraz wydarzeń w świecie sztuki i dizajnu.

Prywatnie zakochana w swoim adoptowanym beaglu.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

;